Grupė OLD CITY – profesionalių muzikantų septynetas, susibūręs 2009 m. Grupės sudėtis bėgant laikui kito, o šiuo metu ištikimus klausytojus džiugina Donatas Momkus (vokalas), Dmitrj Levencov (trimitas), Vidas Saudargis (trombonas), Jordanas Narkus (saksofonas), Tadas Jurėnas (bosinė gitara), Kęstutis Kaštaunas (solo gitara), Vidas Karnatka (mušamieji).

Dirbant kartu išryškėjo skirtingas požiūris į muziką, jos stilistiką ir atlikimą. Tai suformavo ne tik išskirtinį skambesį, bet ir grupės OLD CITY koncepciją. Skirtingų kultūrų, stilių suliejimas į vientisą visumą iki šiol išliko grupės kūrybine energija ir tikslu. Grupės kūriniuose susipina  jazz, funk, jive, rock’n’roll, rock, ska stilių sintezė.

Per visą grupės gyvavimo laikotarpį jau spėjome sudalyvauti begalėje miesto švenčių renginių, tarptautiniame džiazo festivalyje Kaliningrado srityje, Klaipėdos Pilies Džiazo festivalyje su Jimi Hendrix kūrinių interpretacija, tatuiruočių festivalyje “Memel Tatoo Convention” Klaipėdoje su Red Hot Chilli Peppers grupės dainų interpretacijomis.

Donatas Momkus

Dmitrj Levencov

Vidas Saudargis

Jordanas Narkus

Tadas Jurėnas

Kęstutis Kaštaunas

Vidas Karnatka